Jak Rozwiązać Problem z Szybkim Wytryskiem

0

Problem z szybkim wytryskiem jest powszechny na całym świecie. Mężczyźni, którzy cierpią na tą dolegliwość często zastanawiają się co zrobić, aby ten problem rozwiązać.

W poniższym artykule znajdziesz praktyczne porady, dzięki którym rozwiążesz ten problem raz na zawsze.

Co zrobić aby problem z szybkim wytryskiem należał do przeszłości

Przed przystąpieniem do konkretnych działań należy dowiedzieć się skąd się bierze problem przedwczesnego wytrysku. W zależności od sytuacji problemy mogą wynikać z:

  1. Złego nastawienia psychicznego– seksuolodzy są zdania, że wielu mężczyzn ma złe nastawienie dotyczące seksu. Za bardzo skupiają się na tym, żeby dobrze wypaść co doprowadza często do niepożądanych skutków takich jak przedwczesny wytrysk (nawet podczas gry wstępnej).
  2. Brak doświadczenia z kobietami– to kolejna przyczyna, która może się objawiać przedwczesnym wytryskiem. Mężczyźni, którzy przelotnie uprawiają seks z różnymi partnerkami rzadziej narzekają na problemy z szybkim wytryskiem. Inaczej sprawa wygląda z mężczyznami, którzy od dawna nie mieli żadnej partnerki. Brak doświadczenia skutkuje tym, że szybciej dochodzą. Problem dotyka również młodych mężczyzn, którzy dopiero zaczynają swoją inicjację seksualną.
  3. Nałogi– palenie papierosów oraz nadmierne picie alkoholu nie sprzyja dłuższej erekcji. Często doprowadza do problemów z szybkim wytryskiem. Podobnie ma się ze złymi nawykami żywieniowymi, które mogą doprowadzić do spadku libido.

Jak radzić sobie z problemem szybkiego wytrysku

Istnieje kilka sposobów, dzięki którym pozbędziesz się problemów z szybkim wytryskiem. Dzięki tym ćwiczeniom będziesz mieć dłuższą erekcją oraz lepszy seks.

Metoda APE (Anti Premature Ejaculation) na problemy z wytryskiem

To metoda na problem z szybkim wytryskiem, która zdobywa coraz większą popularność. Jest przeznaczona dla mężczyzn i dla par. Oto jak wyglądają przykładowe ćwiczenia z zastosowaniem tej metody:

  • Codziennie wykonuj następujące ćwiczenie; znajdź punkt w połowie długości mostka, na wysokości brodawek sutkowych. Masuj ten punkt ok. 4-5 minut.
  • Technika wyobrażeń; zacznij od głębokich oddechów. Wyobraź sobie ze wszystkimi szczegółami stosunek z kobietą (łącznie z grą wstępną). Gdy w wyobraźni wejdziesz w kobietę, zatrzymaj się na chwilę. Skup się na odczuciach i myślach, które masz w głowie. Poczuj co się dziele w Twoim ciele. Gdy czujesz, że zaraz dojdziesz zatrzymaj się na chwilę, po czym wykonaj procedurę ponownie. Już po kilku takich wizualizacjach powinieneś mieć większą kontrolę nad wytryskiem.

Ćwiczenia na problem z szybkim wytryskiem z tantry

trudne problemy z szybkim wytryskiemTantryczne metody uprawiania miłości znane są już od wieków. Tantra nie tylko pomaga pozbyć się problemu z szybkim wytryskiem, ale również usprawnia funkcje seksualne.

Dzięki odpowiednim ćwiczeniom seks staje się dłuższy i przyjemniejszy. Do podstawowych ćwiczeń, które powinno wykonywać się codziennie należą:

  • Podczas wizyty w łazience wykonaj następujące ćwiczenie; Za każdym razem, gdy będziesz oddawał mocz nie rób tego jednym strumieniem. Zamiast tego podziel to na 10 serii. Podczas oddawania moczu zaciskaj mięsnie w taki sposób, aby strumień moczu zatrzymał się na 2 sekundy. Po chwili znowu sikasz i znów zatrzymujesz mocz na 2 sekundy – robisz 10 serii.
  • To ćwiczenie możesz robić gdziekolwiek: w domu, w pracy, w komunikacji miejskiej. Chodzi o to, abyś naprężył mięśnie, które znajdują się między jądrami a odbytem. To miejsce jest odpowiedzialne za przepływ spermy. Wykonuj to ćwiczenie jak najczęściej w ciągu dnia. Gdy wyćwiczysz ten mięsień będziesz potrafił kontrolować wytrysk.
  • Przed spaniem wykonaj następujące ćwiczenie: weź głęboki oddech i napręż mięsień znajdujący się między jądrami a odbytem. Wytrzymaj 10 sekund i rozluźnij się. Zrób 5 serii i powtórz całą procedurę. Wraz z doświadczeniem możesz wydłużać czas wstrzymywania powietrza i naprężania mięśnia.

Codzienne wykonywanie tych trzech ćwiczeń sprawi, że już po dwóch tygodniach zaczniesz lepiej kontrolować wytrysk.

Skuteczna metoda na problem z szybkim wytryskiem

Innym sposobem jest wykorzystanie Climax Control – innowacyjnego środka, który
powstał z myślą dla mężczyzn, którzy mają problemy z szybkim wytryskiem. Według badania przeprowadzonego w 2008 roku, 7 na 9 mężczyzn, którzy wcześniej skarżyli się na problem z przedwczesnym wytryskiem wskazało, że po stosowaniu Climax Control ich stosunki były dłuższe, a ich życie seksualne stało się przyjemniejsze.

Opinie, które otrzymujemy od internautów również sugerują, że Climax Control pomaga pozbyć się problemu związanego z szybkim wytryskiem. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w poniższy przycisk:

przeczytaj na temax climax

Ostatnio wpisywane frazy:

  • jak pozbyć się przedwczesnego wytrysku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here