3 Najczęstsze Przyczyny Przedwczesnego Wytrysku

1

Mężczyźni często zastanawiają się jakie są przyczyny przedwczesnego wytrysku i jak sobie z nimi poradzić. Według najnowszych badań ten problem dotyczy nawet 85% mężczyzn na całym świecie.

Dla wielu facetów jest to strasznie drażliwy temat, który niesie za sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji i ma wpływ na poczucie własnej wartości. Aby jednak poradzić sobie z tym problemem trzeba poznać najpierw przyczyny jego powstawania.

Czym jest przedwczesny wytrysk?

To zjawisko, w którym mężczyzna jest niezdolny do dalszego uprawiania seksu. Jest to spowodowane wytryskiem nasienia zbyt wcześnie. Problem ten jest szczególnie popularny w czasie prowadzenia gry wstępnej.

Wyobraź sobie następującą sytuację: facet zaprasza kobietę do swojego mieszkania. Ma cichą nadzieję, że dzisiaj będą uprawiali gorący seks. Atmosfera jest przyjemna dla obu stron. Mężczyzna i kobieta cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą, aż w końcu kobieta zaczyna mieć ochotę na seks.

Gdy dochodzi do gry wstępnej atmosfera zaczyna się psuć, ponieważ facet zupełnie niespodziewanie (dla kobiety i dla niego samego) podczas stosunku nie wytrzymuje i dochodzi do przedwczesnego wytrysku.

Zarówno kobieta jak i mężczyzna czują się niezadowoleni. Kobieta jest zła, ponieważ nie mogła odczuć przyjemności z seksu, natomiast mężczyzna jest zawstydzony, ponieważ nie sprostał jej i swoim oczekiwaniom.

Do takich sytuacji dochodzi niemal codziennie. Jak sobie z tym poradzić?

3 główne przyczyny przedwczesnego wytrysku u mężczyzn

Jeżeli zależy nam na rozwiązaniu tego niekomfortowego problemu musimy najpierw dowiedzieć się jakie są najczęstsze przyczyny jego występowania. W szczególności gdy do wytrysku zachodzi w ciągu 30 sekund od penetracji.

  1. Złe nastawienie

W większości przypadków problem nie jest natury fizycznej tylko psychicznej. Przekonania, wartości, doświadczenia mogą być przyczyną przedwczesnego wytrysku.

Jeśli w przeszłości mężczyzna miał nieprzyjemne doświadczenia związane ze stosunkiem z kobietą, ponieważ ta uważała, że nie spełniał jej oczekiwań, to może to wywołać poważne problemy z psychiką.

Taki mężczyzna spotykając kobietę nabiera złych przekonań, które mówią mu, że za wszelką cenę musi stanąć na wysokości zadania. Seksuolodzy są zdania, że wymuszanie na sobie presji może być przyczyną przedwczesnego wytrysku.

Innym problemem może być przekonanie „nie jestem wystarczająco dobry”. To może spowodować problemy z erekcją a nawet spadek libido.

  1. Brak doświadczenia

Jest to zjawisko szczególnie popularne wśród młodych mężczyzn, którzy dopiero zaczynają brak doświadczenia przyczyną przedwczesnego wytryskuswoją przygodę z seksem. U takiego mężczyzny, który nigdy nie miał doświadczenia z kobietą w łóżku poziom podniecenia może być tak silny, że następuje przedwczesny wytrysk.

Często występuje nawet w czasie fazie gry wstępnej kiedy to kobieta i mężczyzna pieszczą się nawzajem.

Problem dotyczy nie tylko młodych mężczyzn, którzy nie mają doświadczenia, ale również osób, które od dawna nie miały stałej partnerki. Długa przerwa powoduje nadmierne narastanie napięcia seksualnego i może być przyczyną przedwczesnego wytrysku.

  1. Nałogi

Nałogi i uzależnienia to kolejna przyczyna, która może doprowadzić do wczesnego wytrysku. Palenie papierosów oraz alkoholizm na pewno nie sprzyjają libido.

Często dolegliwością, która powoduje przedwczesny wytrysk to masturbacja. Mężczyzna, który ogląda filmy erotyczne może robić to tylko po to, aby dojść do orgazmu. W ostateczności gdy spotka się z kobietą na żywo nie jest w stanie osiągnąć dłuższej erekcji bez wytrysku.

Zbyt częste oglądanie filmów erotycznych i masturbacja może doprowadzić również do pogorszenia się relacji z kobietami.

Jakie jest rozwiązanie przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Jeśli zależy Ci na dłuższym stosunku z kobietą musisz uświadomić sobie, gdzie leży przyczyna Twojego problemu – w psychice, w braku doświadczeniu lub w nałogach.

Jeśli uważasz, że wszystko jest w porządku, a mimo tego przedwczesny wytrysk climax controlnadal występuje sięgnij po Climax Control. Jest to suplement z naturalnych składników, który powoduje utrzymanie serotoniny w organizmie. Wahania poziomu serotoniny są powiązane z przedwczesnym wytryskiem – to oznacza, że im bardziej jesteś podniecony tym większe jest prawdopodobieństwo wytrysku.

Climax Control przywraca poziom serotoniny do optymalnego poziomu i sprawia, że stosunek z partnerką wydłuży się nawet o 30 minut.

Ten suplement to sprawdzony sposób, który raz na zawsze sprawi, że problem przedwczesnego wytrysku stanie się przeszłością.

Dowiedz się więcej o Zytax

Poznałeś właśnie najczęstsze przyczyny przedwczesnego wytrysku oraz metody jak sobie z nimi radzić

1 komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here