7 Niezwykłych Owoców na Potencję

1

Czy słyszałeś o owocach na potencję, które działają jak podobnie jak afrodyzjaki? Wprowadzając je do swojej diety nie tylko poprawisz swoje funkcje seksualne, ale dostarczysz do organizmu cennych składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poniżej znajduje się lista ogólnodostępnych owoców na potencję, które można kupić w marketach.

Lista owoców na potencję

Czarne Maliny
czarne malinyDzikie owoce rosnące w lasach posiadają właściwości, które wspomagają libido. Czarne maliny to tylko niektóre z nich. Według naukowców z West Palm Beach czarne maliny są owocami na potencję, które zwiększają wytrzymałość i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się seksem. Nic tylko korzystać.

Figi

figi to owoce na potencjęFigi były znane już w starożytnym Rzymie jako owoce na potencję, które są oznaką płodności. Ich moc jest zawarta w wysokiej wartości odżywczej. Zawierają dużo potasu oraz węglowodanów sprawiając, ze mamy więcej energii. Posiadają też dużą ilość magnezu.

 

Arbuzy

arbuzyPomimo, że arbuz zawiera 92% wody, w 8% zawarte są składniki odżywcze wzmacniające seksualność. Naukowcy z Teksasu odkryli, że arbuz zawiera cytruline, która zwiększa poziom azotu w organizmie rozluźniając naczynia krwionośne. Podobne działanie ma popularna viagra.

Banany

bananyBanany zawierają fenyloetyloamine, która wpływa na dobre samopoczucie. Banan jest doskonałym owocem na potencję, dzięki zawartości witaminy B6, potasu i magnezu. Jedzenie bananów szczególnie przed grą wstępną sprawi, że w Waszym łóżku zrobi się naprawdę gorąco.

 

Granaty

granatyGranat jest jednym z najbardziej znanych owoców mających właściwości zwiększające libido. Badania pokazują, że spożywanie granatu obniża ciśnienie krwi i zmniejsza ryzyko na zawał serca. Szczególnie polecany jest sok z granatu, który rozluźnia naczynia krwionośne i wzmacnia erekcję.

Awokado

awokadoAwokado to owoc na potencję, który zawiera wysoką wartość kwasu foliowego i ma działanie metabolizujące. Oznacza to, ze daje organizmowi zastrzyk energii. Ponadto awokado jest cennym źródłem witaminy B6, która pomaga zmagać się ze stresem i sprzyja wzrostowi testosteronu.

 

Daktyle

daktyle suszoneOwoc szczególnie popularny w północnej części Nigerii. Zawiera aminokwasy i silnie wpływa na wytrzymałość seksualną. Ponadto daktyle zawierają dużo żelaza oraz witamin B, C i K. Daktyle wykorzystuje się również, gdy mamy problemy z trawieniem, ponieważ działają przeczyszczająco, neutralizując wszelkie toksyny.

7 Niezwykłych Owoców na Potencję
4.3 (86.67%) 3 votes

1 komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here